Školský klub detí ako súčasť Základnej školy,

 Hrnčiarska 13, Humenné

„Kliknite na kalendár akcií a pozrite si ponuku aktivít a podujatí nášho školského klubu detí"

 

Ak by ste mali chuť, zapojiť sa so svojimi deťmi do podujatí, dajte nám vedieť!

Budeme radi, ak nám pošlete námety, alebo sa podelíte o vaše nápady. Napíšte nám,čo by sme mali zrealizovať, ponúknuť a čo by možno zaujalo vaše deti. :)

Dať či nedať dieťa do školského klubu detí?

 

Možno na túto otázku nájdete odpoveď aj tu

Novinky

Deň jabĺk

14.10.2015 14:24
   V Družine Janka Hraška sme sa jabĺčkam venovali celé popoludnie v rámci celoklubového podujatia, ktoré sme uskutočnili z projektu - Škola podporujúca zdravie. Projekt pre školský klub detí každoročne pripravuje J. Pečeňáková, vychovávateľka ŠKD, ktorá nám aj v tomto školskom roku prichystala zopár pekných aktivít.      Jabĺčko z lásky si dávali už naše staré mamy a otcovia. Šťavnaté, chutné, červené, žlté, či zelené...všetky sa nám ponúkajú a sú nám k prospechu. Ako si uctiť tento dar prírody? Najzdravšie je zahryznúť sa doň, ale môžeme sa o neho podeliť s priateľom, vtedy chutí najlepšie.      Prvé oddelenie...

Pasovačka malých Hraškuľčiat

30.09.2015 14:55
Družina Janka Hraška sa rozrástla.....      Veru tak, v posledný septembrový deň mal Janko Hraško plné ruky práce. Zavítalo k nemu  57 malých Hraškuľčiat, ktorí sa chceli stať členmi jeho vychýrenej družiny. Janko ich musel poriadne preveriť, aby mu nedajbože hanbu nespravili a dobré meno nepokazili.      Prváčatá sa vôbec nebáli, veselo spievali, tancovali a recitovali krásne básne. Napokon statočne obstáli aj vo varechovej  skúške odvahy, kde im Janko nohavice a sukničky oprášil. Pred svojimi kamarátmi zložili slávnostný sľub a spoločne si zaspievali hymnu Hraškuľčiat, ktorá sa niesla do celého sveta.
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9